2019

         
 
 
     Červen
 
    1. 6.        12.30       Vojta a strašidla       BRANDÝS N. L., Polabský Montmartre
 
    2. 6.        14.00       Vojta a strašidla       STARÉ MĚSTO POD SNĚŽNÍKEM
 
    13. 6.      9.00         Plaváček                  KRALUPY N. V., neveřejné vystoupení
 
    16. 6.      15.00       Plaváček                  BEROUN, Farská zahrada
 
    22. 6.      15.30       Vojta a strašidla       LETAŘOVICE, Pouť mezi dvěma Jány
 
    29. 6.      10.30       Vojta a strašidla       SEMILY, Staročeská pouť
 
    29. 6.      13.30       Jezinky bezinky         SEMILY, Staročeská pouť
 
 
  Červenec
 
    14. 7.      15.30       Vojta a strašidla       VIMPERK, park u Volyňky
 
    20. 7.      16.00       Vojta a strašidla       HRONOV
 
    24. 7.      17.30       Plaváček                  JABLONNÉ NAD ORLICÍ
 
    25. 7.      10.00       Mikulkovy pohádky    KAČINA, zámek
 
    26. 7.      18.00       Plaváček                  LITOMYŠL, Toulovcovo náměstí
 
    29. 7.      17.30       Mikulkovy pohádky    NÁMĚŠŤ N. OSL., Folkové prázdniny
 
    30. 7.      16.00       Tři prasátka             ZNOJMO, Dům umění
 
    31. 7.      15.00       Tři prasátka             ČERVENÁ LHOTA, divadlo V. Koubka
 
 
Srpen
 
    3. 8.        15.00       Mikulkovy pohády     ČERVENÁ LHOTA, divadlo V. Koubka
 
    4. 8.        15.00       Mikulkovy pohády     ČERVENÁ LHOTA, divadlo V. Koubka
 
    6. 8.        17.00       Vojta a strašidla       ČERNÁ V POŠUMAVÍ, letní kino
 
    7. 8.        17.30       Vojta a strašdla       JABLONNÉ NAD ORLICÍ
 
    10. 8.      17.00       Vojta a strašidla       LOUŇOVICE (okr. Praha - východ)
 
    11. 8.      10.00       Vojta a strašidla       JESENÍK, zahrada IC Katovna
 
    14. 8.      17.30       Mikulkovy pohádky    JABLONNÉ NAD ORLICÍ
 
    17. 8.      10.30       Mikulkovy pohádky    NOVÁ PAKA, Hrubá pouť
 
    17. 8.      15.30       Plaváček                  NOVÁ PAKA, Hrubá pouť
 
    18. 8.      10.00       Peklo s ježibabou      VOLARY
 
    28. 8.      17.30       Jezinky bezinky         JABLONNÉ NAD ORLICÍ
 
    30. 8.                     Vojta a strašidla       RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, jarmark
 
 
Září
 
    1. 9.        16.00       Vojta a strašidla        SKUTEČ
 
    13. 9.       9.30        Plaváček                   TŘEMOŠNICE, neveřejné vystoupení
 
    13. 9.      17.00       Plaváček                   ZNOJMO, ZHV
 
    14. 9.      12.30       Jezinky bezinky          ZNOJMO, ZHV
 
    14. 9.      17.00       Vojta a strašidla        ZNOJMO, ZHV
 
    19. 9.       9.30        Plaváček                   NERATOVICE, Společenský dům
 
    28. 9.      10.30       Mikulkovy pohádky     PRAHA, divadlo U22
 
    28. 9.                     Mikulkovy pohádky     ROKYTNICE NAD JIZEROU